Bavlněná látka CITRONY malé šíře 240 cm
Kód: FR-240CTRMLDetailní popis produktu
Vneste do svého domova vůni a svěžest citrusového sadu, která vám okamžitě zvedne náladu. Tento drobný vzor citronků působí velmi hravě a čistě, takže se stane dokonalým doplňkem každé moderní i venkovské kuchyně. Pokud se chystáte na šití praktických chňapek nebo podložek pod horké hrnce, pro dokonalý výsledek a tepelnou izolaci doporučuji kombinaci s výplní Arachne, která zajistí tu nejlepší ochranu. Její pevnost a prodyšnost však oceníte i při šití ložního povlečení či dekoračních polštářů, které prozáří váš obývák i ložnici. Práce s tímto plátnem je radost sama – látka se netřepí, dobře drží tvar a výsledek bude vždy vypadat profesionálně a vkusně.
Odstín se může mírně lišit a nemusí zcela odpovídat skutečnosti.
Využití 100% bavlněného plátna:
- povlečení (dětské i dospělé)
- plátěná prostěradla
- závěsy a vitrážové záclony
- dekorační ubrusy, běhouny, prostírání
- povlaky na polštáře
- textilní hračky
- bytové látkové dekorace
- šití doplňků do kuchyně a obývacího prostoru
S čím kombinovat tento vzor látky:
- jednobarevným bavlněným plátnem
- jiným drobným vzorem
Vlastnosti materiálu:
- 100% bavlna v šíři 240 cm = bavlněné plátno
- prodyšné a příjemné na dotek
- pevné a dobře drží tvar
- vhodné i pro začátečníky
Praní a sušení:
- doporučené praní na 30 °C
- doporučujeme před šitím vysrážet
- žehlení na stupeň bavlna
- sušení v sušičce nedoporučujeme
- nebělit a nepoužívat agresivní prací prostředky
- vhodná i pro začátečníky
Tipy pro šití:
- ideální jehla: univerzální 70–80
- před stříháním látku vyperte a vyžehlete
- skvěle se kombinuje s vatelínem nebo výztuhami
Proč nakoupit v našem e-shopu Bavlněný Svět:
- pečlivě vybrané kvalitní bavlněné plátno
- moderní vzory ladící k sobě
- látky ideální na bytový textil i zakázkové šití
- rychlé odeslání
- možnost kombinovaní s dalšími látkami z naší nabídky
- nabízíme ladící nitě a drobnou galanterii
- více metrů za méně peněz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bavlněná plátna šíře 240cm |
|---|---|
| Barva: | Mix barev |
| Vzor: | Ostatní motivy |
| Šířka: | 240 cm |
| Složení: | 100% bavlna |
| Hmotnost: | 135 g/m² (+/- 2 %) |
| Srážlivost: | 3-5 % |
| Certifikát: | Öko-Tex Standard 100 |
| Praní: | 30 °C |
| Výrobce: | EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
