Podmínky dodání

 

 

 

DODACÍ PODMÍNKY     

Zasíláme nejpozději do 2 – 6 pracovních dní od připsání peněz na účet, to samé pokud zvolíte na DOBÍRKU. Je-li objednávka složena ze zboží SKLADEM a zboží s DOSTUPNOSTÍ – STAV DODÁNÍ, je lhůta dodání podřízena zboží s nejdelším stavem dodání. Což znamená stav dodání  3 – 10 dní může být odesláno až (nejpozději)  za 10 pracovních dní. STAV DODÁNÍ znamená kdy nejpozději odešleme zboží – neznamená to , že do 10dnů budete mít objednávku  doma . Pokud na zboží nějak pospícháte pište do komentáře , budu se našit odeslat co nejdříve. INFORMUJTE SE  ZDA JE TO MOŽNÉ !

Zboží šité - to znamená sady do postýlek, kapsáře , hnízdečka , přehozy , polštáře atd… šijeme až po objednání , není tedy ležící na našem skladě ,proto je také delší čekací doba a to 7-10dní ( u každého výrobku přesně psáno ).
Zakázkové věci šité na přání zákazníka šijeme do 14dnů prac. dní.

Pokud je zboží psáno NENÍ SKALDEM nelze toto zboží objednat.
Předobjednávky neděláme. 

Upozornění - již vytvořená objednávka nelze upravovat, měnit ani slučovat s další vytvořenou objednávkou!


UPOZORNĚNÍ: 

Velké balíky nelze odesílat GLS ani do Zásilkovny. Přepravce nově nařídil balení jen do krabic což u vatelínu, PES kuliček apod. není možné.
LZE ODESLAT POUZE POŠTOU   !!
Děkujeme za pochopení a za Vaši přízeň. 
POKUD ZVOLÍTE GLS PŘEPRAVU BUDE VÁM ZMĚNĚNA NA POŠTU.


Pozor za 1 poštovné lze poslat jen 1 BALÍK . Pokud objednáte 2x PES kuličky nebo jiné objedmné zboží,  bude  účtováno 2x poštovné. Pokud objednáte látky, vatelín, peřiny  atd... bude počítáno další poštovné informace dostanete na e-mail INFORMUJTE SE !

Poštovné záleží na Vámi zvolené platbě a přepravci . Typ platby navolíte při vyplnění objednávky. Poštovné bude připočteno ke konečné částce za zboží.
Zásilkovna ČR – 74Kč  do 5kg a daných rozměrů které požaduje zásilkovna ( pokud nesplníte podmínky zásilkovna Vám nepůjde zvolit).
Česká pošta ČR – 120Kč ( BALÍK DO RUKY) 
Balíkovna ČR – 74Kč
GLS  ČR – 110 Kč 

ODESLÁNÍ NA DOBÍRKU + 50 Kč

UPOZORŇUJEME – PŘEPRAVCE MÁ PRÁVO ZMĚNIT VÝDEJNÍ MÍSTO 
Za všechny změny provedené přepravcem a to změna VÝDEJNÍ POBOČKY nebo termínu doručení (např. v sezoně nebo v důsledku mimořádných okolností nebo plné kapacity) neneseme odpovědnost NEDOKÁŽEME TO OVLIVNIT .


Vyhrazujeme si právo na návrh změny přepravce a to z důvodu odmítnutí zásilky vybraným přepravcem zejména z důvodů změny ceny, příliš nadměrné zásilky atd.
Případný návrh na změnu přepravce bude předem konzultován s odběratelem.

NA PLATBU ČEKÁME 7-10 PRACOVNÍCH DNÍ PAK OBJEDNÁVKU RUŠÍME .

Objednávky si prosím vyzvedávejte včas – včasným vyzvednutím a včasnou reakcí na chybu v objednávce můžeme lépe reagovat a dopátrat se chybě a vše také včas vyřešit. ( DĚKUJEME ) Důležitá informace:

Prosíme o důkladné zkontrolování balíku u převzetí zásilky. Pokud balík vykazuje znaky poškození, požadujte sepsání Protokolu o poškození balíku.
V případě poškození zboží dopravou bez evidentního znaku poškození balíku, tzv. skryté vady, je nutné oznámit reklamaci nejpozději do 1 pracovního dne od dodání zásilky. Překontrolujte i obsah . Opožděné reklamace nebudou uznány. 

Zboží šité na ZAKÁZKU –  nelze odeslat na dobírku , vyžadujeme platbu PŘEDEM .

 

 

 

 

PRO ČESKO

Zaslání na dobírku dle zvoleného přepravce zásilkovna a balíkovna  124 Kč. Ostaní přepravci 160 -170Kč . PLATÍTE HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ ,  možnost platit kartou .
 
NEVYZVEDNUTÍ DOBÍRKY - Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Zákazníci, kteří si objednají zboží a nezaplatí objednávku, případně si následně nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku, budou zveřejněni v registru dlužníků a bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 300 - 500,- Kč dle výše objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou podstoupeny předány společnosti www.vymozeno.cz k vymáhání pohledávek včetně všech nákladů s tím spojených. Objednávku můžete stornovat v den objednání .
PLATBA předem na účet od 74 - 120Kč.

Vyzvednutí v obchodě tak zvaně OSOBNÍ ODBĚR - zdarma – je možný na adrese  RANÁ 24 okr.

Nejedná se o kamennou prodejnu, proto je nutná domluva předem na telefonu  +420 736 271 045

V tomto případě platíte předem – převodem na účet .
Platba v hotovosti a platební kartou na místě  NENÍ možná.

 

 

 

PRO SLOVENSKO 

Na dobírku nezasíláme - BALÍČKY PŘIPRAVUJEME A ODESÍLÁME PO PŘIPSÁNÍ PENĚZ NA NÁŠ SLOVENSKÝ ÚČET. BALÍČKY ODESÍLÁME FIRMOU GLS, doručení je 2-6 dní!

Platba předem je podle aktuálního kurzu €.
POŠTOVNÉ ZÁSILKOVNA DO 5kg a daných rozměrů zásilkovny cca 5.20 eur.
POŠTOVNÉ GLS nad 5kg - cca 14,45 eur.

Na dobírku na SLOVENSKO NEZASÍLÁME.