Podmínky dodání

 

 

 

DODACÍ PODMÍNKY     

zasíláme nejpozději do 2 – 6 pracovních dní od připsání peněz na účet to samé pokud zvolíte na DOBÍRKU. Je-li objednávka složena ze zboží SKLADEM a zboží s DOSTUPNOSTÍ, je lhůta dodání podřízena zboží s nejdelší dostupností , což znamená dostupnost 3 – 10 dní může být odesláno až ( nejpozději )  za 10dní .Dostupnost znamená kdy nejpozději odešleme zboží – neznamená to , že do 10dnů budete mít objednávku  doma . Pokud na zboží nějak pospícháte pište do komentáře , budu se našit odeslat co nejdříve. INFORMUJTE SE  ZDA JE TO MOŽNÉ !
 Velké balíky nelze odesílat českou poštou POUZE GLS PŘEPRAVOU !! Děkujeme za pochopení a za Vaší přízeň. 
Pozor za 1 poštovné lze poslat jen 1 BALÍK . Pokud objednáte 2VAKY nebo objemné zboží  bude tedy účtováno 2x poštovné. Pokud objednáte látky, vatelín, peřiny  atd... bude počítáno další poštovné informace dostanete na e-mail INFORMUJTE SE !
POZOR NA ODESÍLOÁNÍ EPS kuliček a jejich balení , prosím čtěte vše psáno v popisu výrobku !!

Poštovné záleží na Vámi zvolené platbě. Typ platby navolíte při vyplnění objednávky. Poštovné bude připočteno ke konečné částce za zboží.
Objednávky NESLUČUJEME .

Zboží šité na ZAKÁZKU –  nelze odeslat na dobírku , vyžadujeme platbu PŘEDEM .

 

 

 

 

PRO ČESKO

Zaslání na dobírku 138 Kč. PLATÍTE HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ -NELZE PLATIT KARTOU. NEVYZVEDNUTÍ DOBÍRKY - Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Zákazníci, kteří si objednají zboží a nezaplatí objednávku, případně si následně nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku, budou zveřejněni v registru dlužníků a bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 300 - 500,- Kč dle výše objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou podstoupeny předány společnosti http://www.globalinkaso.com  k vymáhání pohledávek včetně všech nákladů s tím spojených. Objednávku můžete stornovat v den objednání .
PLATBA předem na účet 98 Kč.
Osobní odběr - zdarma 

Zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese Chožov 30  okr Louny ( 9km od Loun) OD 7-15h

V tomto případě platíte předem převodem na účet .Platba v hotovosti a platební kartou na místě  NENÍ možná .

Nejedná se o kamennou prodejnu, proto je nutná domluva předem na telefonu 736778665 e-mail bavlnenysvet@seznam.cz

 

 

 

PRO SLOVENSKO 

Na dobírku nezasíláme - BALÍČKY PŘIPRAVUJEME A ODESÍLÁME PO PŘIPSÁNÍ PENĚZ NA NÁŠ SLOVENSKÝ ÚČET. BALÍČKY ODESÍLÁME FIRMOU GLS doručení je 2-6 dní !

Platba předem je podle aktuálního kurzu €.
POŠTOVNÉ cca 12 eur .