Podmínky dodání

 

 

 

DODACÍ PODMÍNKY     

zasíláme nejpozději do 2 – 6 pracovních dní od připsání peněz na účet to samé pokud zvolíte na DOBÍRKU. Je-li objednávka složena ze zboží SKLADEM a zboží s DOSTUPNOSTÍ – STAV DODÁNÍ, je lhůta dodání podřízena zboží s nejdelším stavem dodání  , což znamená stav dodání  3 – 10 dní může být odesláno až ( nejpozději )  za 10 pracovních dní .STAV DODÁNÍ  znamená kdy nejpozději odešleme zboží – neznamená to , že do 10dnů budete mít objednávku  doma . Pokud na zboží nějak pospícháte pište do komentáře , budu se našit odeslat co nejdříve. INFORMUJTE SE  ZDA JE TO MOŽNÉ !

UPOZORNĚNÍ : 

Velké balíky nelze odesílat GLS ani do zásilkovny , přepravce nově nařídil balení jen do krabic což u vatelínu , PES A EPS kuliček , sedacích vaků atd… není možné .
LZE ODESLAT   POUZE POŠTOU   !!
Děkujeme za pochopení a za Vaší přízeň. 
POKUD ZVOLÍTE GLS PŘEPRAVU BUDE VÁM ZMĚNĚNA NA POŠTU.


Pozor za 1 poštovné lze poslat jen 1 BALÍK . Pokud objednáte 2VAKY nebo objemné zboží  bude tedy účtováno 2x poštovné. Pokud objednáte látky, vatelín, peřiny  atd... bude počítáno další poštovné informace dostanete na e-mail INFORMUJTE SE !
POZOR NA ODESÍLOÁNÍ EPS kuliček a jejich balení , prosím čtěte vše psáno v popisu výrobku !!


Poštovné záleží na Vámi zvolené platbě a přepravci . Typ platby navolíte při vyplnění objednávky. Poštovné bude připočteno ke konečné částce za zboží. Zásilkovna -70 Kč  jen do 5kg a daných rozměrů které požaduje zásilkovna ( pokud nesplníte podmínky zásilkovna Vám nepůjde zvolit), Česká pošta -98Kč ( BALÍK DO RUKY) 
GLS -98Kč 

Objednávky NESLUČUJEME .

NA PLATBU ČEKÁME 7 PRACOVNÍCH DNÍ PAK OBJEDNÁVKU RUŠÍME .

Vyhrazujeme si právo na návrh změny přepravce a to z důvodu odmítnutí zásilky vybraným přepravcem zejména z důvodů změny ceny, příliš nadměrné zásilky atd.
Případný návrh na změnu přepravce bude předem konzultován s odběratelem.

Důležitá informace:
Prosíme o důkladné zkontrolování balíku u převzetí zásilky. Pokud balík vykazuje znaky poškození, požadujte sepsání Protokolu o poškození balíku.
V případě poškození zboží dopravou bez evidentního znaku poškození balíku, tzv. skryté vady, je nutné oznámit reklamaci nejpozději do 1 pracovního dne od dodání zásilky. Překontrolujte i obsah . Opožděné reklamace nebudou uznány. 


Zboží šité na ZAKÁZKU –  nelze odeslat na dobírku , vyžadujeme platbu PŘEDEM .

 

 

 

 

PRO ČESKO

Zaslání na dobírku dle zvoleného přepravce zásilkovna 90 Kč. Osttaní přepravci 138Kč . PLATÍTE HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ – NELZE PLATIT KARTOU.
 
NEVYZVEDNUTÍ DOBÍRKY - Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Zákazníci, kteří si objednají zboží a nezaplatí objednávku, případně si následně nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku, budou zveřejněni v registru dlužníků a bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 300 - 500,- Kč dle výše objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou podstoupeny předány společnosti www.vymozeno.cz k vymáhání pohledávek včetně všech nákladů s tím spojených. Objednávku můžete stornovat v den objednání .
PLATBA předem na účet od 70 - 98 Kč.
OSOBNÍ ODBĚR - zdarma – na adrese  RANÁ 24 okr. LOUNY 

Nejedná se o kamennou prodejnu, proto je nutná domluva předem na telefonu 736778665 e-mail bavlnenysvet@seznam.cz

V tomto případě platíte předem převodem na účet .Platba v hotovosti a platební kartou na místě  NENÍ možná .

 

 

 

PRO SLOVENSKO 

Na dobírku nezasíláme - BALÍČKY PŘIPRAVUJEME A ODESÍLÁME PO PŘIPSÁNÍ PENĚZ NA NÁŠ SLOVENSKÝ ÚČET. BALÍČKY ODESÍLÁME FIRMOU GLS doručení je 2-6 dní !

Platba předem je podle aktuálního kurzu €.
POŠTOVNÉ ZÁSILKOVNA DO 5kg a daných rozměrů zásilkovny cca 3.80 eur .
POŠTOVNÉ GLS nad 5kg - cca 12 eur .