Zbytkárna - Bavlněná látka POHÁDKOVÝ SVĚT šíře 240 cm 1,7 metru
Kód: FR240PHSV-ZDetailní popis produktu
DŮLEŽITÉ: Kupujete tento konkrétní poslední zbytek v rozměru uvedeném v názvu. Cena produktu je uvedena za 1 metr, ale po vložení do košíku systém cenu automaticky upraví podle reálné délky tohoto odstřižku.
Nabízíme vám tuto 100% bavlnu s něžným pohádkovým motivem, která zbyla jako poslední kus z role. Látka je pevná, prodyšná a díky své šířce velmi praktická pro šití specifických dětských doplňků. Přestože má tento zbytek délku 1,7 m, díky mimořádné šíři 240 cm získáte dostatečnou plochu pro ušití celé sady do postýlky najednou. Je to ideální materiál pro tvorbu hnízdeček, zavinovaček, hracích dek nebo měkoučkých mantinelů. Pohádkový svět je stálobarevný a vytvoří bezpečné a útulné prostředí pro ty nejmenší. Šijte s námi levně a s radostí z krásných výsledků!
Odstín se může mírně lišit a nemusí zcela odpovídat skutečnosti.
Využití 100% bavlněného plátna:
- dětské sady do postýlek
- plátěná prostěradla
- dekorační závěsy
- kapsáře a přehozy
- povlaky na polštáře
- textilní hračky
- látkové koše na hračky
- zábrany a válce ke zdi
- šatičky, zástěrky, kalhoty (oděvy)
S čím kombinovat tento vzor látky:
- jednobarevným bavlněným plátnem
- mušelínem
- hebkým velvetem
- savou vaflovinou
- hřejivým plyšem, wellsoftem, flanel fleecem...
Vlastnosti materiálu:
- 100% bavlna v šíři 240 cm = bavlněné plátno
- prodyšné a příjemné na dotek
- pevné a dobře drží tvar
- vhodné i pro začátečníky
Praní a sušení:
- doporučené praní na 30 °C
- doporučujeme před šitím vysrážet
- žehlení na stupeň bavlna
- sušení v sušičce nedoporučujeme
- nebělit a nepoužívat agresivní prací prostředky
- vhodná i pro začátečníky
Tipy pro šití:
- ideální jehla: univerzální 70-80
- před stříháním látku vyperte a vyžehlete
- skvěle se kombinuje s vatelínem nebo výztuhami
Proč nakoupit v našem e-shopu Bavlněný Svět:
- pečlivě vybrané kvalitní bavlněné plátno
- látky ideální na bytový textil do dětských pokojíčků
- rychlé odeslání
- možnost kombinovaní s dalšími látkami z naší nabídky
- nabízíme ladící nitě a drobnou galanterii
- více metrů za méně peněz
- dětské vzory s certifikátem zdravotní nezávadnost a bezpečnost pro děti do 3 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zbytkárna metráže |
|---|---|
| Zbytkárna: | Bavlněná plátna |
| Barva: | Béžová, Hnědá |
| Vzor: | Dětské motivy |
| Šířka: | 240 cm |
| Složení: | 100% bavlna |
| Hmotnost: | 135 g/m² (+/- 2 %) |
| Srážlivost: | 3-5 % |
| Certifikát: | Öko-Tex Standard 100 |
| Praní: | 30 °C |
| Výrobce: | EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
