Zbytkárna - Vafle piké ODPOLEDNÍ DÝCHÁNEK modrý šíře 240 cm 1,4 metru
Kód: SB11342-V1P-ZDetailní popis produktu
DŮLEŽITÉ: Kupujete tento konkrétní poslední zbytek v rozměru uvedeném v názvu. Cena produktu je uvedena za 1 metr, ale po vložení do košíku systém cenu automaticky upraví podle reálné délky tohoto odstřižku.
Tento doprodejový odstřižek vafloviny s hravým modrým vzorem je jako stvořený pro zútulnění vašeho domova. Je to perfektní kandidát na výrobu originálních utěrek, stylového prostírání nebo měkkých povlaků na polštáře. I když má zbytek délku 1,4 m, díky mimořádné šířce z něj hravě vykouzlíte celou sadu ladících doplňků. Neváhejte, tento motiv je u nás naposledy – využijte šanci a pusťte se do svého dalšího projektu s tímto výjimečným materiálem!
Odstín se může mírně lišit a nemusí zcela odpovídat skutečnosti.
Využití:
- utěrky do kuchyně
- bytový textil (přehozy, povlaky)
- doplňky do domácnosti (košíky)
Vlastnosti materiálu:
- 100% bavlna - jednostranný potisk
- reliéfní struktura bez typické 3D hloubky klasických vaflí
- méně savé než klasické vafle (nenasákne tolik vlhkosti)
- tvarově stálé, nevytahuje se
- odolné při každodenním používání
- vyšší srážlivost (je nutné s tím počítat při spotřebě)
Praní a sušení:
- praní doporučeno na 30 °C
- prát naruby, ideálně bez aviváže
- nedoporučujeme sušičku
- žehlit při nižší teplotě (není nutné do hladka)
Tipy pro šití:
- před šitím látku vždy vysrážet (vyprat)
- počítejte s vyšší spotřebou materiálu
- ideální pro rovné i jednoduché střihy
- při šití doporučujeme delší steh
- okraje je vhodné začistit (overlock nebo cikcak)
Proč nakoupit v našem e-shopu Bavlněný Svět:
- pečlivě vybírané kvalitní bavlněné látky
- stálá nabídka barev
- rychlé odeslání
- osobní přístup a zkušenosti s šitím
- látky vhodné pro domácí i profesionální tvorbu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zbytkárna metráže |
|---|---|
| Zbytkárna: | Vafle |
| Barva: | Bílá, Fialová, Modrá, Smetanová, Zelená |
| Vzor: | Ostatní motivy |
| Šířka: | 240 cm |
| Složení: | 100% bavlna |
| Hmotnost: | 230 g/m² (+/- 2 %) |
| Srážlivost: | 2-5 % |
| Certifikát: | Öko-Tex Standard 100 |
| Praní: | 30 °C |
| Výrobce: | EU |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
